Celá řada firem, úřadů, institucí, škol ale i mnohých fyzických osob se dnes neobejde nejen bez počítače či tabletu, ale také bez tiskárny. Tiskárna je nutná pro tisk nejrůznějších textů a dokumentů a aby mohla být využívána kdykoliv je potřeba, musí mít její majitel také potřebnou zásobu tonerů. Dovozem a distribucí spotřebního materiálu do laserových a inkoustových tiskáren se zabývá firma TonerDepot.cz, která je spolehlivým partnerem mnoha subjektů. Svým zákazníkům nabízí jak nové originální, tak renovované a kompatibilní tonery HP. Dále zajišťuje import a distribuci inkoustových cartridgí, které se svou kvalitou neliší od originálních tonerů.

Nabídka firmy TonerDepot

Snahou a cílem firmy je zajišťovat pro své klienty alternativní laserové tonery a inkoustové náplně, čili cartridge. Dále je to také kompletní sortiment pro laserové a inkoustové tiskárny a kopírky. Firma si zakládá na tom, aby tento sortiment byl v kvalitě srovnatelné s originálním spotřebním materiálem. Platí to i pro alternativní tonery Xerox. Vysoká kvalita náplní dodávaných zákazníkům firmou TonerDepot je podložena certifikáty SMTC, SIRA Certification nebo Bureau Veritas.

Další komponenty pro tonery

V nabídce firmy jsou i samostatné inkousty, plnící sady a komponenty na plnění tonerů. Ty jsou určeny ale spíše technicky zdatnějším uživatelům. Firma také dováží a distribuuje náplně do tiskáren značek Hewlett-Packard (HP), Canon, Samsung, Epson, Brother, Dell, IBM, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark , OKI, Panasonic, Philips, Ricoh, Sharp, Toshiba a Xerox. Zákazníci si mohou vybrat jak kvalitní toner, tak třeba náplň do tiskárny Xerox podle typu svého zařízení. Firma TonerDepot nabízí originální, ale i alternativní tonery Xerox a náplně do tiskáren prvotřídní kvality. Pokud v seznamu nejdete svůj typ tiskárny Xerox, není problém požadovanou náplň zajistit.