Chcete-li svého manžela, přítele nebo kteréhokoliv jiného muže opravdu překvapit a zároveň i potěšit, zapomeňte na tradiční dárky jako jsou oděvní součásti nebo jiné celkem běžné věci. Internetový portál darky.cz vám může inspirovat natolik, že si nakonec vyberete dárek, který by vás jinak ani nenapadl. Mezi parádní dárky pro muže patří například kvalitní pivo, které je dodáno po objednání velmi rychle a ještě v pěkném dárkovém balení. Dárek v podobě piva rozhodně potěší téměř každého chlapa. Navíc si lze vybírat z mnoha druhů piv jak českých, tak exkluzivních zahraničních značek.

Další parádní dárky pro muže

Opravdu originálním a parádním dárkem jsou smaltované cedulky. Na ně si totiž můžete objednat text podle vlastního výběru. Nebo zkuste darovat například pánské ponožky nebo tričko s pivní tematikou. Ponožkou s obrázky naplněných pivních půllitrů, nebo tričkem s vyobrazeným pivním sudem, půllitry a ještě s vtipným textem rozhodně žádného chlapa nezklamete.

Originální dárky pro ženy

Mnozí muži bývají bezradní v situacích, kdy mají vybrat nějaký dárek pro ženu. Obvykle to řeší kosmetikou. Na portálu darek.cz si v takovém případě mohou objednat kosmetický balíček zabalený v pěkném obalu. Pokud však chcete být originální, pořiďte své ženě dárek, který ji překvapí i potěší zároveň. Originální dárky pro ženy mohou být různého charakteru. Ale každou ženu potěší dárek s osobním věnováním namalovaným ručně například na hrnečku. Podobný charakter mají smaltované cedulky, na které si můžete objednat text podle vlastního zadání. Dárkem, který nikdy nezklame, jsou knihy.

Dárky pro odpočinek a relaxaci

Žádnou ženu neurazíte darováním teplých bačkor, nebo ponožkových bačkor v podobě oveček. Jejich teplo ocení zejména v chladných dnech. Většína žen má potíže s krční páteří a tak určitě ocení luxusní nahřívací polštářek. Jeho účinky jsou založeny na pomalém vyzařování naakumulované energie. Polštářek přesně přilne k tělu, kopíruje jeho tvary a zahříváním pomáhá od bolesti. Příjemný pocit umocňuje příjemná levandulová vůně.