Potřebujete-li nové boty na denní nošení, na turistiku či do zimní nepohody, vyzkoušejte značku Prestige. Jedná se o produkty české firmy Repa.cz, která má své sídlo ve Zlíně, který má velkou tradici kožedělné výroby. Firma Repa.cz s úspěchem navazuje na tyto tradice, na jejichž počátku stál proslulý podnikatel Tomáš Baťa. Zaměstnanci firmy vkládají do výroby obuvi i ochranných pracovních pomůcek veškerý svůj um, rukodělnou zručnost a zkušenosti získané od svých předchůdců.

Co firma Repa.cz nabízí?

Za dobu více než jednoho století si Zlínský region vybudoval pověst kvalitní kožedělné výroby, jejíž proslulost se rozšířila i za hranice České republiky. Firma Repa vyrábí obuv Prestige ve vysokém standardu a svými výrobky zásobuje obchody obuví po celé ČR. Svůj prodej rozšířila i otevřením vlastního e-shopu, jehož sortiment si můžete prohlížet na zcela nových webových stránkách firmy. Vedle obuvi Prestige zde najdete i nejrůznější ochranné pracovní pomůcky, jejichž tradice výroby na Zlínsku je ještě delší, než o bot.

Nabídka různých druhů obuvi

Bohatý sortiment obuvi Prestige uspokojí každého i toho nejnáročnějšího zákazníka. Na výběr jsou jak boty na běžné denní nošení, tak na turistické výšlapy, sport nebo i na práci. Dalším kritériem je roční období. Například zimní boty značky Prestige vynikají odolností vůči chladu i vlhku. V dílnách firmy Repa.cz se vyrábějí jak boty s lepenou podešví, tak s přímým nástřikem podešve. K oblíbeným výrobků značky Prestige patří také gumové holínky, které však spíše patří mez ochranné pracovní pomůcky. Pro jejich pohodlnost si je ovšem oblíbili i běžní spotřebitelé, kteří holínky používají při práci na zahradě nebo do lesy na houby.

Náš tip: Sháníte jako zaměstnavatel kvalitní zdravotnické vybavení a zdravotnické oblečení? Navštivte https://www.infinitemedstyle.com, kde vás vybaví nejen fonendoskopy a stetoskopy, ale také slušivým zdravotnickým oblečením a obuví.

Ochranné pracovní pomůcky

Oblibu a uznání si tento sortiment vysloužil díky kvalitní přírodní usni, kterou zruční zaměstnanci firmy Repa.cz k výrobě používají. Ochranné pracovní pomůcky vyrábí firma i na zakázku pro náročné profese, jako jsou svářeči, kováři a další, kteří používají zástěry, nákoleníky, řemínky a jiné pomůcky, které zabraňují poškození zdraví.