Stůl je kousek nábytku, bez kterého se obejde málokdo. Využíváme jej nejen v kuchyni, ale také v dětském nebo obývacím pokoji či v jídelně. Tvoří součást pracovny nebo kanceláře. Jeho výběr tedy není radno podceňovat. Je potřeba volit takový kousek, který bude vyrobený z kvalitních materiálů a vydrží nám dlouhou dobu. Mezi takové materiály patří kvalitní ocel.

Stolové konstrukce z oceli

Stolové konstrukce z oceli představují elegantní řešení každého stolu. Objednat nohy ke stolu si můžete na e-shopu steelbro.cz. Jedná se o ručně vyráběné produkty z jaklové oceli. Ta je velmi kvalitní. Stolové konstrukce jsou vyrobeny s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Kovová konstrukce je navržena tak, aby byl kladen důraz na maximální pevnost při vysoké zátěži. Povrch konstrukce může být vyrobený se vzhledem surové oceli, bez jakékoli povrchové úpravy nebo si můžete zvolit jednu z nabízených barevných variant. Může to být černá, chromová, bílá nebo zlatá barva.

Proč právě e-shop steelbro?

Neboť při výrobě je na prvním místě kvalita a to jak materiálu, který je objednáván od ověřených lokálních dodavatelů, tak i provedené práce. Samozřejmostí je výroba na míru. Pokud si nevyberete vhodné produkty z široké nabídky, můžete si nechat udělat produkt přímo na míru, k vašim potřebám a požadavkům.

Všechny produkty z nabídky jsou vyráběny s láskou, citem k materiálu i designu a se zaujetím pro výrobu.

E-shop však nenabízí pouze stolové konstrukce. Objednat se dají také různě zajímavé sestavy, konstrukce polic a regálů určené pro skladování, konstrukce židlí nebo botníků. Milovníky vína potěší stojany na víno různých designů, velikostí i barevných variant.

Po objednání se nabízí různé možnosti platby – kartou, převodem z banky nebo na dobírku. Zvolit si můžete i různé druhy dopravy. Záleží jen na tom, co vám bude vyhovovat.