Jste rádi originální a máte rádi nadčasovost? Vymýšlíte si jedinečné oufity a rádi bavíte sebe i své okolí? Nosíte své oblíbené tričko s oblíbeným potiskem, dokud se vás doslova nerozpadá? Věnujete pozornost detailům, kteří ostatní neřeší, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo? Výrobců, kteří vytváří vtipné a nápadité oblečení, ovšem společnost Bastard.cz dokazuje, že jí humor rozhodně nechybí. Oblečení s jejich potisky pobaví nejen vás, ale také vaše okolí.

Vtipné a kvalitní oblečení

Všechna pozornost se soustředí na potisky,ovšem ani materiál použitý na výrobu oblečení není ledajaký. Kvalitní bavlna zajišťuje příjemné a pohodlné nošení. Barvy i potisk zůstanou zářivé a neoperou se.

Vtipy vytištěné na kvalitním oblečení, jsou z mnoha kategorií. Výrobci ze společnosti Bastard vtipně napodobují různé seriály a filmy, sporty, zvířata, životní situace, geeky, ale můžete vybírat z vtipných potisků pro páry, svítící potisky nebo hudební. Na webových stránkách bastard.cz si můžete jednotlivé kategorie vyfiltrovat a vybírat tak pouze z potisků, které se vám budou zdát nejvtipnější a které vás nejvíce vystihují.

 

Trička nebo ponožky?

Pokud vás nějaký potisk hodně zaujme, můžete si ho zvolit hned na několika druzích oblečení. Trička a mikiny jsou asi nejefektivnějším způsobem, jak potisk zviditelnit, ovšem tílka a vaky na záda vládnou módním trendům a váš outfit s nimi bude „cool“.

Dámské a pánské ponožky jsou často opomíjeným módním doplňkem. Vyhoďte nudu ze šuplíku, kde máte uložené ponožky a pořiďte si „bláznivé“ a vtipné ponožky od firmy Bastard, ve kterých budete mít nohy jako v bavlnce.

Darujte poukaz

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem, jak obdarovat kamaráda, když si nevíte rady, který potisk z velkého množství vybrat.

Darujte dárkový poukaz partnerovi a společně si vyberte vtipná párová trička nebo spodní prádlo.