Svět internetu nabízí mnoho možností a stále více lidí objevuje, že jde o nejlepší zdroj zákazníků. Na internetu nemáte žádná omezení a tak můžete získat klienty z celého světa, ovšem jen za předpokladu, že si zajistíte správnou propagaci, bez ní o vašem webu nikdo vědět nebude. Vytvořené stránky jsou anonymní do té doby, něž o nich dáte světu vědět a níže si představíme nejlepší možnosti propagace, které vám může zajistit digitální agentura.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače představuje nejlepší volbu pro všechny majitele stránek. Účelem SEO je optimalizovat vaši stránku tak, aby byla snadno dohledatelná ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova, pod kterými lidé hledají služby/produkty, které nabízíte. Zde se nevyplatí pouštět se do SEO svépomocí, pokud mu nerozumíte. SEO se dělí na dva faktory, ON page a OFF page. ON page faktor obnáší úpravu webu, aby byl zcela validní pro vyhledávače, od responzivního vzhledu až po správnou strukturu, SSL certifikát a další. OFF page zase souvisí s popularitou webu, která se vytváří budováním zpětných odkazů na jiných webech. Digitální agentura Praha vám pomůže navrhnout správný postup, abyste v SEO dosáhli výsledků.

PPC reklama

PPC je společně se SEO nejlepší možností propagace, i zcela nový web můžete s pay per click reklamou zpropagovat a zajistit mu již od počátku návštěvnost. Jelikož zde platíte jen za lidi, kteří se skutečně prokliknou na web, má tato reklama veliký efekt. Nemusíte si vybírat mezi SEO a PPC, nejlepší možností je používat obě formy propagace najednou, tím docílíte největšího efektu.

Další formy propagace

Velmi účinná je také propagace na Facebooku nebo email marketing. Digitální agentura dokáže vybrat vhodnou propagaci pro váš byznys a nastavit ji tak, aby měla co největší efekt, vyberte si jednoho partnera, který se vám postará o to, aby vám propagace zajistila důležitý zdroj klientů.