Kdo by se rád nepochlubil kvalitním elegantním módním doplňkem, který je navíc nepostradatelným pomocníkem. Zvláště když se jedná o výrobky z pravé kůže, které mají i dlouhou životnost. Předmětem denní potřeby jsou například peněženky, a to jak pánské, tak dámské. Kožená peněženka je nejen praktická, ale také je dokladem vkusu jejího majitele.

Pánské peněženky

Téměř každý muž je nejen v mládí, ale i ve zralém věku tak trochu ješitný. Dělá mu dobře, kdy se například může ve společnosti pochlubit nejen kvalitním oblečením, ale také různými doplňky, mezi něž patří i pánská kožená peněženka. Muži každého věku si mohou vybrat klasickou velkou peněženku určenou do náprsní kapsy saka, ale i malou peněženku, která se pohodlně vejde do zadní kapsy kalhot. Při výběru bývá nejčastějším kritériem cena, která je odvislá od použitého materiálu, designu a preciznosti zpracování výrobku včetně detailů. Nemusí však platit, že čím dražší peněženka, tím má vyšší kvalitu. Obchod AHAL prodává peněženky renomovaných značek, mezi kterými najdete i kvalitní levné peněženky.

Dámské peněženky

V nabídce obchodu AHAL jsou kožené peněženky pro dámy různého věku i zaměření. Materiálem, ze kterého je dámská kožená peněženka vyrobena je kvalitní přírodní kůže. Pro dosažení delší životnosti jsou některé peněženky na svém povrchu fóliované. Mladé slečny i paní mají možnost bohatého výběru barev i provedení peněženek. Módní jsou například peněženky s potiskem nebo s pruhem v barvách trikolóry. Zapínání má variantu na přezku či na zip.

Kožené doplňky

Vedle peněženek jsou v nabídce i další kožené doplňky, jako například praktická pouzdra na doklady a platební karty, oblíbené dolarovky nebo měšce na drobné peníze. Z pravé kůže jsou i klíčenky, visačky na kufry a další praktické zboží. Pravá kůže je prostě výrazem vkusu, ale také nejvyšší kvality. Kožená peněženka může být i vhodným dárkem pro muže i ženu.