Při nakupování by vždy mělo být cílem pořídit buď nejkvalitnější produkt nebo produkt s ideálním poměrem ceny a kvality. Pokud se nakupuje bez rozmyslu, nemusíte získat řešení, které je pro vás ideální. Obzvláště u velkých investic se vyplatí zajímat se blíže o danou problematiku, abyste neučinili rozhodnutí, které ho byste později litovali. Když investujete peníze do stavby nebo rekonstrukce domu, vyplatí se řídit příslovím „dvakrát měř a jednou řež“. Důležité je to zejména při výběru střechy. Pryč jsou doby, kdy střechy zdobily jen keramické tašky nebo šindele. Dnes existují i další možnosti, které přináší mnoho výhod a patří mezi ně i plechové střešní krytiny.

STŘECHY COMAX®, to jsou plechové krytiny na celý život

Pokud si pod plechem představíte jen nevzhledný kovový plát, měli byste vědět, že plechové střešní krytiny jsou vysoce moderním řešením, které byste na první pohled pravděpodobně nerozeznali od jiných krytin. Plechová krytina COMAX® má nespočet předností a patří mezi ně zejména nízká hmotnost, snadná a rychlá montáž, vysoká odolnost a dlouhá životnost. Jedná se o krytinu na celý život, jejíž životnost je podložena zárukou 75 let. Je stálobarevná, odolává UV záření, korozi i chemickým vlivům. Je 100 % recyklovatelná a při její výrobě je myšleno na životní prostředí.

Mnoho provedení

Nabízí se v tolika provedeních, že si vyberou i ti nejnáročnější takovou volbu, která bude s jejich nemovitostí dokonale korespondovat. Pro krytí šikmých střech si můžete vybírat velkoformátové krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX. Dále se vám nabízí designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330, která vypadá perfektně na střeše i na fasádě a dokonale kopíruje i obé tvary. O kvalitě materiálu svědčí atesty a samotný výrobní proces má certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Pokud vás tyto krytiny zaujaly, můžete výrobce nezávazně kontaktovat a on vám na základě vaší poptávky zdarma připraví nabídku a kladečský plán včetně nabídky doporučeného sortimentu pro správné fungování střechy. Plechové krytiny vám budou dodány už do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Přímo na stavbu vám budou dovezeny za pomoci nákladních vozů výrobce. Zajímá vás více informací, kontakt nebo ukázka referencí? Navštivte web strechycomax.cz.