Společnost Nasedniajed nabízí furgon dodávky, valníky s plachtou a další typy nástaveb. Není potřeba platit žádné mýto a pořizovat si tachograf. Pro řízení postačí řidičský průkaz skupiny B. Jedná se o kvalitní české nástavby a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Všechna vozidla jsou ihned připravena k dodání. Výhodou jsou jejich nízké provozní náklady.

Dodávky L2H2

Dodávky L2H2 představují šikovné pomocníky pro všechny podnikatele. Do jejich základní výbavy patří airbag u řidiče, ABS s brzdovým asistentem, ESP a ASR. Každý řidič ocení dálkové ovládání centrálního zamykání, elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka, elektrické ovládání předních oken, posilovač řízení. Palubní počítač je přehledný. Pohodlnou jízdu nabízí výškově nastavitelné sedadlo řidiče, jehož součástí je loketní opěrka. Na místě spolujezdce je umístěná dvoumístná lavice. Nákladový prostor od kabiny odděluje plechová příčka. Na podlaze nákladového prostoru jsou umístěné pevné úchyty. Na straně spolujezdce se nacházejí posuvné boční dveře. Zadní dveře nejsou prosklené, jsou křídlové a dají se otevírat pod úhlem 180°. Jízdu zpříjemňuje audiosystém R15 s displejem Bluetooth USB vstup a dvěma reproduktory.

Dodávky L3H2

Dodávky L3H2 jsou další model, který společnost nabízí.Patří mezi ně i nový Opel Movano Van L3H2, který disponuje podobnou výbavou, jako výše zmiňovaný L2H2. Kromě toho nabízí posilovač řízení a příjemný je i výškově nastavitelný volant.

Speciální bonusy

Pokud patříte mezi živnostníky, OSVČ nebo malé firmy, můžete využít nabídku jednoho servisu v domovském servisu zdarma a náhradní vozidlo po dobu opravy při pojistné události v domovském servisu zdarma, ale pouze za předpokladu, že financujete pomocí Opel Finance. S financováním Opel Finance mohou spedice a smluvní dopravci využít možnost palivové karty v hodnotě 10 000 Kč, instalaci polepů v hodnotě 5 000 Kč nebo náhradní vozidlo po dobu opravy při pojistné události v domovském servisu zdarma.