Narozeniny představují pro většinu lidí, kteří mají problémy s nakupováním a hlavně výběrem dárku velkou dilema. Nejenže chcete udělat dojem a potěšit danou osobu, ale také její chcete ukázat, že si ji opravdu vážíte a dárek je originální. Náročným úkolem bývá zejména koupě dárku pro svého partnera nebo partnerku. Je sice zřejmé, že ženy preferují šperky nebo něco milé a vkusné, ale pokud chcete být opravdu jedinečný, tak budete potřebovat více originální dárek pro ženu.

Designové kousky

Předměty s motivem oblíbených seriálů, filmů, postav nebo jen jednoduchých vzorů či barev umí udělat radost každému. Můžete je vidět na hrníčcích, potisku triček, mikin nebo tašek. Skvělý dárek pro muže může být i nějaká čepice s logem nebo jednoduchým motivem. Tričko s potiskem je ideální dárek pro muže, který dokáže ocenit podobné stylové kousky. Stejně tak můžete potěšit i svou přítelkyni, dárek pro ženu v podobě trička s originálním potiskem ji určitě potěší. Mnohé obchody nabízejí i možnost nechat vytisknout vlastní potisk.

Praktické překvapení

Má váš přítel nebo přítelkyně nějaký oblíbený nápoj, který si rád vychutnává? Pokud ano, tak by určitě jako dárek ocenili cestovní hrnek, díky čemuž si ho budou moci s sebou vzít všude! Takové hrnky mají i stylové provedení nebo motiv, který si získá pozornost okolí. Pokud hledáte dárek pro muže například s tématikou populárních filmů nebo seriálů, tak je velká šance, že určitě najdete i cestovní hrnek s podobným stylovým provedením. Navíc vlastní cestovní hrnek je také praktický z hlediska použití, protože tím nahradíte klasické sklenice nebo plastové kelímky. Praktický dárek pro ženu, která tráví hodně času v kuchyni je například sada hrnců nebo originální čajová sada.

Hravé spodní prádlo

Pro každodenní komfort je důležité správné a kvalitní spodní prádlo. Muži, kteří mají smysl pro humor umí ocenit vtipné boxerky, které mají nějaký motiv a veselou kombinaci barev. Pokud se jim rozhodnete koupit vtipné boxerky, tak vězte, že výběrem neobvyklé barevné kombinace nebo motivu jejich rozhodne, pobavíte. Případně mohou mít vtipné boxerky i nějaké hlášky nebo nápisy.

Koukněte veselou nabídku v eshopech a rozveselte si své dny!