Už jste někdy byli na hudebním festivalu nebo třeba na ochutnávce vín během městských slavností? Ať se vydáte na jakoukoliv akci, kde je mnoho lidí, nemůže chybět občerstvení. Pokud plánujete akci jakéhokoliv druhu, vždy je potřeba myslet na to, že návštěvníci budou spokojení jen tehdy, když budou mít co pít. Kelímky se mohou zdát jako samozřejmost, ale to se změní v momentě, kdy zjistíte, že jich máte koupit velké množství. Jaké kelímky vlastně vybrat a na koho se obrátit?

Specialista na kelímky

Není kelímek jako kelímek, liší se velikostí, materiálem a pochopitelně i cenou. V běžném obchodě nebo papírnictví můžete pořídit kelímky na domácí párty, ale pro nákup velkého množství kelímků je tu společnost Jarico s.r.o., která se specializuje na obalové materiály. Nakoupíte u ní všechny druhy kelímků ve velkém množství a za nejnižší ceny na trhu. Jaký kelímek na nápoj bude potřeba?

Základem jsou kelímky z plastu, jsou totiž levné, lehké a hodí se pro všechny druhy studených nápojů, od limonády až po alkohol. Plastové kelímky si můžete pořídit bílé, průhledné nebo i hnědo-bílé kelímky na kávu nebo čaj. Nabízí se vám i tvrzené plastové kelímky PET a KRYSTAL, které jsou pevnější a lépe se z nich pije. Mají luxusní vzhled a skvěle se hodí k barům, kde se servírují různé koktejly. Nejuniverzálnější volbu představují papírové kelímky, které se hodí pro všechny druhy nápojů, od studených až po teplé. Je vhodné myslet i na víčka, ty napomohou k tomu, aby se nápoj jen tak nevylil a aby nevychladl. Pokud hodláte podávat jen teplé nápoje, rozhodně si vyberte kelímky termo EPS, jsou z materiálu, kde vydrží nápoj dlouho teplý a rozhodně se při jejich držení nespálíte. Ke kelímkům se nabízí i praktické podnosy, se kterými je možné přenášet více nápojů najednou.