Nestojíte o zraky kolemjdoucích do vašich oken v podzimních a zimních měsících, kdy musíte a brzy svítit a tím pádem je vše vidět? V letních měsících chcete zabránit slunci, aby z vašeho domova udělalo horkou výheň? Výběr správného zastínění, které by plnilo nejen funkční stránku, ale také tu estetickou, záleží na několika faktorech.

Bydlíte v bytě?

Pokud bydlíte v bytě, je vhodnější zvolit vnitřní zastínění oken. Vnitřní hliníkové žaluzie jsou „panelákovou klasikou“, která neomrzí. Jejich výhodou je nízká cena a velký výběr barev, které snadno sladíte se zbytkem vašeho interiéru. Pokud se rozhodnete pro hliníkové žaluzie, dejte přednost žaluziím, která prošly testem zatahování. Při testu jsou žaluzie podrobeny zatahování a roztahování, které proběhne, až stokrát za sebou. Předejdete tak problémům s přetrhanými řetízky nebo prasklými lamelami.

Druhým způsobem, jak byt zastínit je použití látkových rolet, které již dnes seženete v módních barvách a vzorech, které odpovídají posledním módní trendům.

Bydlíte v rodinném domě?

Rodinný dům má mnoho výhod a jednou z nich je větší výběr zastínění. Pokud se rozhodnete pro venkovní žaluzie Praha, jistě neprohloupíte. Venkovní žaluzie patří jsou nejvíce oblíbeným zastíněním u rodinných domů. Možnost regulace světla i při otevřených oknech sníží používání vaší klimatizace a vy tak ušetříte. Venkovní žaluzie Praha 9 dokonale zajistí příjemný stín a soukromí celé rodině. Vyzkoušejte venkovní žaluzie Mladá Boleslav a dodejte vašemu domu elegantní a nadčasový vzhled.

Pokud toužíte, zejména při spánku, po úplném tichu a naprosté tmě, zvolte venkovní rolety, které vás doslova odtrhnou od okolního světa a zajistí klid, který potřebujete ke svému odpočinku.

Všechny typy zastínění ve vysoké kvalitě a s profesionálním servisem hledejte na climax-kolar.cz.