Záleží vám na vašem voze? Pravděpodobně ano, většina lidí ho používá každý den, tráví zde velké množství času a to je důvod, proč vůz vyžaduje zvláštní pozornost. Často o jeho celkovém vzhledu nerozhodují velké změny, ale jen detaily. Obzvláště u starších vozů je péče důležitá, pokud chcete, aby vypadal vůz dlouho dobře, zaměřte se na tyto doplňky.

Poklice

Poklice na auta jsou určená všem majitelům vozů s plechovými disky. Samozřejmě, že by si většina řidičů přála litá kola, ale ne každý má na takový luxus finance. Vozy s plechovými disky však nemusí vypadat špatně, špatně vypadají většinou jen tehdy, když přijdou o poklice a jsou vidět nevzhledné disky, často rezavé. Poklice nejsou velkou investicí a vůz s nimi vypadá rázem jinak. Snadno se nasazují a můžete si vybrat z velkého množství provedení poklic. Zde se cení především jejich estetická stránka a pochopitelně slouží i k ochraně disků před nepříznivými vlivy.

Autopotahy

Autopotahy na sedačky mají hned několik úloh. Tou první je prodloužení životnosti sedaček a jejich původního vzhledu. Neustálé používání vozu vede k postupnému opotřebení sedaček, jejich povrch se odírá a postupem času už sedačky nevypadají tak vzhledně. Často se zde podaří udělat skvrny od jídla nebo od převážených věcí, pokud se umístí na sedačky. Autopotahy také umožní pohodlnější sezení, jsou polstrované na důležitých místech a při dlouhých cestách je sezení na nich mnohem příjemnější. Autosedačky mají i estetický efekt, pokud si objednáte stylové autosedačky, rázem s nimi interiér vozu vypadá lépe. Jestliže jste si pořídili starší vůz, který má sedačky znečištěné nebo poškozené, autopotahy tyto nedostatky snadno zakryjí.

Autopotahy ani poklice nejsou velkou investicí, jedná se o levné doplňky, které mohou snadno zlepšit vzhled vašeho vozu. Nejlevněji je nakoupíte online a sice v eshopu vtvauto.cz, který se specializuje na prodej kvalitního sortimentu pro vozy za výhodné ceny.