Pokud si chcete založit vlastní obchůdek, pak budete potřebovat pro prodej svých produktů speciální čárový kód. Jak ho získat? Poradíme vám v článku.

Není to tak dlouho, co něco jako čárový kód ještě vůbec neexistovalo. V dnešní době se ale jedná o standard, bez kterého se žádný obchodní řetězec neobejde. A neobjedete se bez něho ani vy. Abyste mohli začít prodávat, budete jej tedy muset nejprve získat. Jak to ale udělat? A kdo vám ho vůbec může přidělit? Na tyto otázky vám odpovíme v následujících řádcích.

Jednodušší, než si myslíte

Kód EAN získáte s pomocí generátoru. Generátor čárového kódu funguje velice jednoduše a je i poměrně cenově dostupný. Tedy alespoň v případě, že máte pouze malý obchůdek s relativně nízkým obratem. V opačném případě si za přidělení EAN kódu tvrdě zaplatíte. Unikátní čárový kód pro vás vygenerují některé firmy i na českém trhu.

Mezi populární společnosti na českém trhu patří především společnost, kterou najdete na webu Barcodes.cz. Tato společnost vám umožní vygenerovat čárový kód během několika minut. A to výrazně levněji, než kolik byste museli platit u oficiálního evropského nebo světového správce EAN kódů. Možná vás překvapí, že zakoupení čárového kódu vám zabere jen několik minut. Jakmile bude váš čárový kód vygenerován, můžete jej igned začít používat.

Další služby

Aby toho ale nebylo málo, Barcodes.cz nabízí i další služby, které si určitě oblíbíte. Kromě samotného generování si můžete objednat například tisk kvalitních samolepících etiket. Pro ně si přitom nemusíte dojet přímo do výroby. Můžete si je nechat poslat až do vaší firmy. Za nízký poplatek a s velmi vysokou rychlostí.

Kromě toho můžete mít naprostou jistotu, že čárový kód získaný od společnosti Barcodes budete moct používat celosvětově. Barcodes.cz je totiž součástí organizace International Barcodes Network. Ta sdružuje více než 120 zemí z celého světa tak, aby byla zajištěna naprostá legitimita a originality vygenerovaných čárových kódů.