Poznań patří mezi nejstarší a největší polská města. Řadí se mezi důležité obchodní a dopravní uzly mezi Varšavou a Berlínem. Díky tomu je zde dostatek Praca Poznań. Zavítejte na pracovní portál hitpraca.pl a prohlédněte si zde Oferty pracy. Postačí do vyhledávání zadat název města a hned vidíte, kde se můžete o práci ucházet.

Vzhledem k tomu, že ve městě se nenachází mnoho velkých průmyslových závodů, volné pracovní pozice se nabízejí především v oblasti dopravy, kultury, školství, služeb nebo obchodu. Své sídlo zde má celá řada obchodních řetězců. Široká je i síť supermarketů. Každým rokem se ve městě koná průmyslový veletrh, který je druhým největším v celé střední Evropě.

Volné pracovní pozice se nabízejí i v dopravě. Kromě husté pozemní dopravní sítě se v Poznani nachází i místní letiště.

A proč pracovat v zahraničí?

Práce v zahraničí s sebou přináší řadu výhod. Získáte jiný pohled na svět, naučíte se novým dovednostem a znalostem, obohatíte si svůj životopis o nové zkušenosti a znalost, nejen cizího jazyka. Pokud se vydáte do zahraničí, výuka cizího jazyka pro vás bude zdarma a učiteli budou přímo rodilí mluvčí. Naučíte se nové dovednosti. Poznáte novou kulturu, nové zvyklosti. Ochutnáte místní kuchyni. Seznámíte se s novými lidmi a pracovními postupy. Budete mít možnost cestovat a poznávat nové kraje.

Kde hledat volná pracovní místa v zahraniční?

Nemáte-li přímo kontakt, porozhlédněte se na pracovních portálech. Naleznete zde volné pracovní pozice jak u nás, tak i v zahraničí. Mezi takové patří třeba hitpraca.pl. Ten nabízí volné pracovní pozice v sousedním Polsku. Nabídky jsou zde rozdělené podle měst nebo podle oborů lidské činnosti. Připravte si životopis a motivační dopis v polštině a jakmile vás nějaká nabídka osloví, ihned oba dokumenty zašlete na uvedený kontakt.