Netradiční a originální dárky nabízí rodinná firma Frutiko. Můžete si objednat a nechat dovézt na udanou adresu netradiční dárek například v podobě ovocného dortu, čokoládové nebo klobásové kytice, ale i čerstvě nařezané květiny a jiné dárky. Dovoz si můžete objednat buď na svou vlastní adresu, nebo na adresu člověka, kterému chcete udělat radost nevšedním dárkem. Určitě sklidíte obdiv, když se uprostřed rodinné oslavy ozve zvonek a ve dveřích bude stát řidič s plnou náručí květin nebo laskomin.

Společnost Frutiko

Tuto rodinnou firmu založili manželé, kteří se inspirovali v Turecku. Ovšem podobné netypické dárky jsou obvyklé i v jiných zemích, ve kterých mají dlouholetou tradici zejména jedlé kytice. Firma Frutiko zahájila tuto unikátní činnost v roce 2012 a do dneška se počet stálých zaměstnanců rozrostl na 15. Jejich práce je zároveň jejich zálibou, což se zobrazuje ve všech produktech. Zhotovují originální dárky pro každou příležitost a objednat si můžete například dárek pro maminku v podobě ovocné nebo čokoládové kytice. Mamince nebo i jiné ženě můžete ve Frutiku objednat i jiné originální výtvory, nebo čerstvě řezanou kytici. Veškeré dárky rozváží firma Frutiko na objednávky denně z Prahy nebo ze dvou svých poboček do všech koutů České republiky.

Nejčastější příležitosti k objednání dárku

Obvykle jsou to narozeniny, svátky, životní jubilea nebo dosažení nějakého životního úspěchu. Hodně lidí si objednává originální dárky z Frutika na Vánoce, Velikonoce, při oslavách MDŽ, Dne matek, sv. Valentýna apd. K těmto příležitostem si můžete vybrat třeba jedlou kytici zhotovenou z různých sladkostí nebo naopak z výborných klobás. Chcete-li obdarovat někoho ze svých blízkých nebo děti něčím zdravým, pak je vhodná ovocná jedlá kytice.

Dárky pro tatínky a dědečky

Originální a určitě vítaný dárek pro tatínka může být ve formě kytice z klobás a uzenin. V kytici tatínek či dědeček najde ještě sýr eidam, uzený sýr, ale také rajčata, okurky nebo hrozno. Oslava svátku, narozenin či životního jubilea se tak stane nejen pro tatínka či dědečka, ale i pro všech přítomné nezapomenutelným okamžikem.