Lidský faktor hraje při úklidu vždy nejdůležitější roli, ale pokud jde o úklid velkých prostorů, tak je potřeba tento faktor zkombinovat s profesionální technikou. Ve firmách i v komunálních službách se vyplatí mít arzenál vysoce kvalitní úklidové techniky, která zajistí snadný úklid vašich prostorů. Specialistou na dodávání tohoto sortimentu je společnost Unikont Group s.r.o., která nabízí kvalitní vnitřní i venkovní úklidovou techniku.

Venkovní úklidová technika

Multicara si získala velmi skvělou pověst. Jde o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů a staví na více než 80 letech zkušeností. Tyto stroje jsou natolik univerzální, že pomáhají v celé škále odvětví, používají se na úklid, v komunální oblasti, ve stavebnictví, v zahradnictví a další. Široké možnosti zde dává možnost využití více než 100 různých druhů nástaveb, se kterými přizpůsobíte tato vozidla pro jakoukoliv práci. Tyto stroje jsou mimořádně spolehlivé a výkonné. V Čechách i okolních státech si získaly velkou popularitu a pro mnoho firem by bylo nemyslitelné používat cokoliv jiného než právě vozidla Multicar. Na webu Unikont si můžete vybírat hned ze tří typových řad, které se vyrábí, jde o Multicar M27 Compact, Multicar M31 a Multicar M29.

Vnitřní úklidová technika

Pokud chcete efektivně mýt podlahy, nabízí se vám scrubmastery, respektive stroje značky Hakomatic od německého výrobce Hako. Jsou vhodné pro libovolně velké prostory, nabízí se vám totiž scrubmastery všech velikostí od velkých strojů se sedící obsluhou až po menší stroje s chodící obsluhou. Pokud disponujete menšími prostory, vyplatí se Scrubmaster B 12, jde o malý a kompaktní scrubmaster, který skvěle čistí i stísněné prostory a jeho disková kartáčová hlava si hravě poradí i s čištěním prostorů blízko krajů. Usnadněte si práci se stroji, které vám umožní efektivní čištění.