Silný imunitní systém chrání před nemocemi a chrání tělo před přijímáním smrtelných toxinů.

Možná jste slyšeli o nejrůznějších posilovačích pro zdraví imunitního systému – včetně doplňků stravy – ale ve skutečnosti většina toho, co potřebujete k udržení zdravého imunitního systému, může přijít zcela přirozeně.

Věci jako správná hygiena, zdravá strava, pravidelné cvičení, eliminace toxinů (jako je přestat kouřit) a správný spánek mohou vést k imunitnímu systému, který je schopen chránit tělo a umožňuje vám prosperovat.

Krystaly pro podporu imunitního systému poskytují další úroveň holistické zdravotní péče pro podporu zdraví a pohody.

Ametrín

Zatímco lidé přišli s některými vynalézavými způsoby, jak doplnit sílu krystalů, příroda má své vlastní triky, jak spojit jejich síly. Ametrín je ukázkovým příkladem jednoho z nejlepších krystalů pro funkci imunitního systému.

Směs ametystu a citrínu, ametrín v sobě spojuje síly obou kamenů a dodává sílu imunitnímu systému. Tento krystal poráží stres a neklid.

Selenit

Stojí za to zopakovat, že imunitní systém funguje nejlépe nejen tehdy, když jsme na vrcholu fyzického zdraví zdraví, ale zejména když máme optimální duševní a duchovní pohodu. Za tímto účelem se může použít selenit.

Zářivě bílý selenit aktivuje duchovní auru a vede nás našimi vnitřními vrstvami k nalezení vědomí a uvědomění.

Když zakořenime do vědomí a našeho duchovního účelu, můžeme se smířit s výzvami a nemocemi, které na nás osud vrhá. Selenit zdokonaluje naši schopnost činit rozhodnutí, jako jsou rozhodnutí související s naším zdravím, která budou rezonovat pro naši fyzickou, duševní a duchovní pohodu.

Fluorit

Pro imunitní funkci je zásadní štítná žláza a lymfatické uzliny – epicentrum naší krční čakry. Tyto orgány produkují bílé krvinky, na které se naše tělo spoléhá při léčení fyzických onemocnění, ať už nemocí nebo zranění.

Fluorit je úžasný krystal, který aktivuje krční čakru a uvádí ji do rovnováhy. Rovnováha znamená stejnou úroveň bojové schopnosti spolu se stagnací pracovních požadavků, které jsou kladeny na imunitní systém.

Udržováním zdravé krční čakry pomáháme naší štítné žláze a lymfatickým uzlinám zůstat silné a funkční. Fluorit navíc dokáže pročistit a detoxikovat celé naše tělo.

Objevte sílu dalších minerálních kamenů s možností jejich nákupu na magieprirody.cz.