Pečivo považuje většina lidí za základ jídelníčku, lahodné je k snídani, ke svačině a mnoho lidí ho rádo přikusuje i k obědu nebo večeři. V žádné rodině by na tabuli neměl chybět vonící chléb nebo rohlíky. Problém je, že pečivo v běžných supermarketech není kvalitní, vyrábí ho stroje a to z těch nejlacinějších surovin. Kde jsou ty časy, když se vyrábělo ručně?

Dopřejte si poctivé pečivo kdykoliv

Ručně vyráběné pečivo z kvalitních surovin stále existuje a zajišťuje ho každý den tradiční rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB. Je založená na 22 let dlouhé tradici a každý kus pečiva projde rukama zkušených pekařů. Dbá na poctivý přístup, používá kvalitní lokální suroviny a vlastní recepturu. Pekárna používá vlastní žitný kvas, který je vedený dvoustupňovou metodou. U druhého stupně provádí pekařský mistr šlechtění chuti, které se postará o lahodnou chuť a neodolatelnou vůni. Pokud znáte jen jeden druh chleba, možná je nejvyšší čas rozšířit váš jídelníček i o další druhy, které potěší trochu odlišnou chutí, tvarem nebo texturou.

Rozhodně byste měli vyzkoušet například tradiční venkovský, staročeský žitný, borodinský nebo pastavecký celozrnný chléb. Kromě různých druhů chlebů se vám nabízí také široká nabídka dalšího pečiva. Jsou to například staročeské housky a rohlíky, focaccie, ciabatty, cornové pečivo, koláče, marokánky, perníky a další. Výrobky nejsou dodávány do žádných supermarketů, pekárna má širokou síť prodejen NÁŠ CHLÉB. Kde je najdete? Nachází se skoro ve všech větších městech a pravděpodobně máte nějakou z poboček i ve vaší blízkosti. Jednotlivé pobočky můžete objevovat na https://www.vasepekarna.cz/, kde se dozvíte i bližší informace o výrobcích a kde můžete shlédnout kompletní nabídku sortimentu. Inspirujte se nabídkou a zajistěte si pečivo, které vás pohladí po duši.