Ochutnávat stále něco nového, vždyť právě v tom je kouzlo gastronomie. Nesmíte se tedy stydět kombinovat netradiční věci nebo dát na doporučení zkušenějších, ale také zkusit něco, o čem víte, že by bylo zajímavé. Popusťte tedy uzdu fantazii a zjistěte, čemu budete dávat přednost i do budoucna. Pokud se trochu spletete, je příležitost příště věci napravit, nic se přeci neděje. Kuchyně je hlavně o objevování, podobně jako třeba ve světě cestování. A kam se vydáme tentokrát? Bude to zejména italská kuchyně, lanýže, ale i olivový produkt číslo jedna ve středomořském regionu.

Marina Colonna je osvědčenou značkou Itálie

Dopřát si něco opravdu skvělého a výjimečného, vždyť právě k tomu láká lanýžový olej. Pokud jej chcete ochutnat, měli byste vědět, že aroma bílého lanýže patří k tomu nejpůvabnějšímu, co italský svět nabídne – ale nejde o žádnou sladkost nebo moučník, chuť je velmi specifická. Až ochutnáte, tak uvidíte sami. Pro mnohé labužníky jde o netradiční překvapení, po kterém si budou chtít dopřát další malý kousek. Jde o vzácnou pochoutku, jíž v supermarketu opravdu nečekejte. Marina Colonna je značkou, se kterou se setkávají nejen obyvatelé prosluněného italského jihu.

Jde o produkci, která je ověnčená italským průvodcem Flos Olei. Dostala hned 99 bodů ze 100, což značí, že jde o olej téměř dokonalý. Chuťově vás překvapí a nabízí se nejen v lanýžové, ale také pomerančové nebo kupříkladu také rozmarýnové variantě. Pěkný dárek pro muže, jen co je pravda! Pokud váš choť, bratr nebo tatínek rádi vaří a pečou, je olivový prezent skutečně vhodným řešením situace. Proč obcházet obchody a hledat v regálech? Olivum.cz nabídne výběr online, se kterým ušetříte čas. Skvělý dárek k narozeninám nebo i pro jinou příležitost, stačí jen málo.